Zapraszamy na EWO pt. "Priorytety Komisji Europejskiej w latach 2019–2024 w świetle aktualnych wyzwań"

opublikowano: Piątek, 09 Kwietnia 2021 - 09:35, kgruba

Serdecznie zapraszamy na Europejski Wykład Otwarty „Priorytety Komisji Europejskiej w latach 2019–2024 w świetle aktualnych wyzwań”!

Katedra Studiów Politycznych Instytutu Studiów Międzynarodowych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa oraz sieć Team Europe w Polsce wraz z Partnerami serdecznie zapraszają do udziału w Europejskim Wykładzie Otwartym
„Priorytety Komisji Europejskiej w latach 2019–2024 w świetle aktualnych wyzwań”, który odbędzie się w dniu 14.04.2021 r., godz. 14.00–15.30, na platformie Microsoft Teams (link:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Podczas seminarium eksperci będą dyskutować na temat priorytetów Komisji Europejskiej wobec kluczowych wyzwań krajowych, regionalnych i globalnych stojących przed Unią Europejską i jej państwami członkowskimi. Wśród poruszonych zagadnień znajdą się kwestie dotyczące m.in. gospodarki europejskiej, polityki spójności, polityki naukowo-badawczej, polityki równouprawnienia i pozycji międzynarodowej UE.

Przy tej okazji zachęcamy Państwa do lektury publikacji przygotowanej przez ekspertów Team Europe w Polsce: „Priorytety nowej Komisji Europejskiej a interesy Polski. Oceny i wnioski Team Europe”, red. J. Barcz, Z. Czachór, Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce, Warszawa 2019
(link do publikacji: https://op.europa.eu/.../lang.../format-PDF/source-109760055).

Program Wykłady w załączniku.

1. 1.
    program_ewo.pdf
    (plik: program_ewo.pdf, rozmiar pliku: 597.67 KB)
    Pobierz